004

کلوب کد نویسی

کلوب کد نویسی یاسان شبکه ای از دانش آموزان مدارس است که به علوم کامپیوتر علاقه مندند. هدف ما از ایجاد کلوب این است که مهارت های مرتبط با حل مسئله و تصمیم گیری نسل آینده کشورمان را تقویت کنیم.
003

کلوب کد نویسی چگونه کار می کند

پروژه های کلوب کد نویسی آکادمی یاسان با دقت بالا و اهداف مشخص و با سناریو های شاد و جذاب طراحی شده اند. با مشارکت در هر کدام از پرژه ها و حل مسائل مربوط به آن مهارت های کد نویسی و حل مسئله اعضاء کلوب تقویت می شود.
چند نکته در مورد محتوای کلوب کد نویسی یاسان
1-در هر پروژه تعدادی از مفاهیم کلیدی برنامه نویسی هدف گرفته شده است.
2- اعضاء کلوب برای حل مسائل پروژه به صورت مرحله به مرحله توسط مربیان هدایت می شوند.
3- پروژه ها به طور خاص برای سنین 10 سال به بالا طراحی شده است.
4- اعضای کلوب در هر پروژه با مسائلی متفاوت با پروژه های دیگر رو به رو می شوند.
1

گروه آموزشی یاسان متشکل از افراد متخصص در حوزه های آی تی، رباتیک و علوم تربیتی کار می کند و تولید محتوا را بر عهده دارد و با همکاری گروه تحقیق و توسعه همواره در حال بهبود محتوا و روش های آموزشی می باشد. دانش آموزان با شرکت در این کلوب به شبکه ای از دانش آموزان با استعداد در حوزه ی کد نویسی در مدارس مطرح کشور متصل شده و در طول هر ترم تحت نظارت آکادمی با هم در تعامل و ارتباط هستند.

2

با حضور در کلوب کد نویسی و پیشرفت در پروژه ها در سال های مختلف امکان بهره مندی از خدمات کلوب های تخصصی مقاطع بالاتر تحصیلی با مزایای ویژه برای اعضاء این کلوب فراهم خواهد بود و با برقراری ارتباط با مراکز علمی معتبر کشور، دانش آموزان را در راستای دست یابی به جایگاه علمی و اجتماعی مناسب به درستی هدایت کند.

3

با توجه به آموزش های اساسی برنامه نویسی و رباتیک در مدارس تحت پوشش آموزش های آکادمی یاسان و سپس آموزش های تخصصی در کلوب کد نویسی، گروه های دانش آموزی( در صورت علاقه مندی دانش آموز و خانواده ) از اعضاء کلوب برای شرکت در مسابقات انتخاب خواهند شد.

4

امنیت روحی و روانی دانش آموزان همواره از مهم ترین دغدغه های آکادمی یاسان بوده و تمامی فعالیت ها در فضای مجازی و جلسات حضوری در محیط های کاملا اختصاصی و کنترل شده با نظارت معلمان و مربیان صورت می پذیرد.

5

پس از اتمام هر کدام از موضوعات اصلی و پروژه های مرتبط با آن در کلوب دانش آموزان گواهی نامه مرتبط با آن را از آکادمی یاسان دریافت خواهند کرد.

برای ثبت نام در کلوب کد نویسی روی تصویر زیر کلیک کنید
 
YCC