کلوب کدنویسی۱۳۹۸-۵-۳۰ ۲۱:۲۳:۰۴ +۰۴:۳۰

آکادمی یاسان شبکه ای از دانش آموزان مدارس است که به علوم کامپیوتر علاقه مندند.

هدف ما این است که مهارت های مرتبط با حل مسئله و تصمیم گیری نسل آینده کشورمان را تقویت کنیم.

یادگیری عمیق، توأم با لذّت و جذابیّت !

تیم های آموزش متخصص و با تجربه، قدرتمندترین بسترهای نرم افزاری دنیا و معلمانی دلسوز، در خدمت استعداد فرزندانمان برای خلق آینده ای روشن.

آموزش در کلوب کدنویسی به صورت ترکیبی از فضای مجازی و فیزیکی صورت می پذیرد، جلسات مجازی با بهره گیری از قوی ترین بسترهای نرم افزاری روز دنیا و در فضای امن و کنترل شده برگزار می شود. اعضاء کلوب در هر ماه با بهره گیری از امکانات جذاب نرم افزارها و اپلیکیشن ها برای حل فازهای پروژه ها به صورت مجازی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر می پردازند. این پروژه ها به صورت هفتگی توسط تیم قدرتمندی از متخصصان آموزش آکادمی یاسان طراحی می شود. در انتهای هر دوره اعضاء کلوب گواهی شرکت در دوره را از آکادمی یاسان دریافت می کنند.  

 

چند رسانه ای کلوب کد نویسی

ویژگی های کلوب کد نویسی

کلوب کدنویسی بر ویژگی هایی تمرکز دارد که برای زندگی در عرصه های مختلف دنیای مدرن امروز ضروری است.

دوستان یاسان

آموزش های آکادمی یاسان دارای سه فاکتور مهم هستند که معمولاً در بهترین مراکز آموزشی هم به سختی یافت می شود، آموزش همراه با شادی، رقابت سالم و عدم وجود استرس در رقابت ها.

خانم دکتر حسینی نسب  مدرسه دانش

اینکه بچه ها بتوانند دور هم جمع شوند و تجارب جدیدی در حوزه ی حل مسأله کسب کرده و این تجارب را با هم به اشتراک بگذارند بسیار ارزشمند است و این موسسه به خوبی این کار را انجام می دهد.

آقای دکتر اردینی  دانشگاه EPFL

به شبکه ی کدنویسان ۱۰ تا ۱۵ ساله بپیوندید!

کلوب کدنویسی جایی است که اعضاء در آن مهارت های حل مسئله، تفکر منطقی و تعاملات اجتماعی خود را تقویت می کنند، به جمع کدنویسان جوان ما بپیوندید!

درخواست عضویت در کلوب
Toggle Sliding Bar Area

آخرین مطالب

ارتباط با یاسان

خیابان طالقانی – نرسیده به شریعتی- کوچه جهان – پلاک ۸

تلفن: ۰۲۱۷۷۶۲۸۴۶۶

وبسایت: آکادمی یاسان - یادگیری آسان