کلوب کد نویسی

کلوب کد نویسی یاسان شبکه ای از دانش آموزان مدارس است که به علوم کامپیوتر علاقه مندند. هدف ما از ایجاد کلوب این است که مهارت های مرتبط با حل مسئله و تصمیم گیری نسل آینده کشورمان را تقویت کنیم.

کلوب کد نویسی چگونه کار می کند

پروژه های کلوب کد نویسی آکادمی یاسان با دقت بالا و اهداف مشخص و با سناریو های شاد و جذاب طراحی شده اند، با مشارکت در هر کدام از پرژه ها و حل مسائل مربوط به آن مهارت های کد نویسی و حل مسئله اعضاء کلوب تقویت می شود.
چند نکته در مورد محتوای کلوب کد نویسی یاسان
1-در هر پروژه تعدادی از مفاهیم کلیدی برنامه نویسی هدف گرفته شده است.
2- اعضاء کلوب برای حل مسائل پروژه به صورت مرحله به مرحله توسط مربیان هدایت می شوند.
3- پروژه ها به طور خاص برای سنین 10 سال به بالا طراحی شده است.
4- اعضای کلوب در هر پروژه با مسائلی متفاوت با پروژه های دیگر رو به رو می شوند.

ویژگی های کلوب

دانش آموزان با شرکت در این کلوب به شبکه ای از دانش آموزان با استعداد در حوزه ی کد نویسی در مدارس مطرح کشور متصل شده و در طول هر ترم تحت نظارت آکادمی با هم در تعامل و ارتباط هستند.
با حضور در کلوب کد نویسی و پیشرفت در پروژه ها در سال های مختلف امکان بهره مندی از خدمات کلوب های تخصصی مقاطع بالاتر تحصیلی با مزایای ویژه برای اعضاء این کلوب فراهم خواهد بود و با برقراری ارتباط با مراکز علمی معتبر کشور، دانش آموزان را در راستای دست یابی به جایگاه علمی و اجتماعی مناسب به درستی هدایت کند.
با توجه به آموزش های اساسی برنامه نویسی و رباتیک در مدارس تحت پوشش آموزش های آکادمی یاسان و سپس آموزش های تخصصی در کلوب کد نویسی، گروه های دانش آموزی ( در صورت علاقه مندی دانش آموز و خانواده ) از اعضاء کلوب برای شرکت در مسابقات انتخاب خواهند شد.
امنیت روحی و روانی دانش آموزان همواره از مهم ترین دغدغه های آکادمی یاسان بوده و تمامی فعالیت ها در فضای مجازی و جلسات حضوری در محیط های کاملا اختصاصی و کنترل شده با نظارت معلمان و مربیان صورت می پذیرد.
برای ثبت نام در کلوب کد نویسی روی تصویر زیر کلیک کنید
 
YCC
پایه تحصیلی
چگونه با آکادمی یاسان آشنا شدید ؟
[recaptcha]