اخبار

آکادمی یاسان را به دوستان خود معرفی کنید

آکادمی یاسان با رسالت آموزش و پرورش کودک و نوجوان در حوزه ارتقاء مهارت‌های نرم نظیر حل مسئله و خلاقیت در قالب فراگیری علوم کامپیوتر به همت جمعی از اساتید و معلمین به نام و باتجربه در این عرصه شروع به فعالیت نموده است.

در آکادمی یاسان مرزبندی برای فرزندان این سرزمین وجود ندارد و تلاش بر آن است که هر دانش‌آموز ایرانی، هرکجا که هست؛ بتواند از منظومه فعالیت‌های گسترده این مجموعه براساس سطح علمی و نیازهای خود بهره ببرد. این مجموعه در زمینه‌های نشر و تولید محتوا علمی و تخصصی، دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری، برگزاری مسابقات و رویدادهای علمی در حوزه علوم کامپیوتر و برنامه نویسی در گستره جهان برای نوجوانان ایرانی فعالیت می‌کند و امیدوار است تا بتواند قدم‌های موثری در تحقق آرمان عدالت آموزشی و ارتقاء سطح علمی نسل جوان ایران عزیز بردارد.

از این رو با اضافه کردن بخش جدید در یاس‌نت (سامانه آموزش مجازی آکادمی یاسان) به آدرس yasnet.yasanacademy.ir ، امکانی فراهم آورده‌ایم تا شما هم بتوانید با ما در بزرگتر کردن این شبکه اجتماعی ارزشمند همکاری داشته باشید و با دریافت کد اختصاصی عضویت از طریق پروفایل خود و ارسال آن برای دوستانتان؛ از آن‌ها بخواهید تا در کلوب کدنویسی اقدام به ثبت نام کنند.

دوستان کدنویس نوجوان یاسانی، مطمئن باشید شبکه شما از آنچه فکر می‌کنید بزرگتر است، پس برای بزرگتر کردن جامعه کدنویسان نوجوان آکادمی یاسان را به دوستان خود معرفی کنید…

به دوستان خود از تجربۀ عضویتتان در کلوب کدنویسی بگویید

بنابراین از این پس می‌توانید به راحتی یاسان را به دوستان خود معرفی کنید. برای قدردانی از شما جهت دعوت از دوستانتان برای عضویت در کلوب کدنویسی یاسان، به طور نامحدود به ازای اولین ثبت نام هر فرد در دوره اصلی (غیر رایگان)، کد تخفیفی یکبار مصرف و به مقدار 20% برای شما اعمال می‌شود و هم یک تخفیف 20% به عنوان هدیه به دوست شما تقدیم می‌گردد. که می‌توانید از آن کد تخفیف برای ثبت نام در دوره‌های آموزشی یاسان استفاده بفرمایید.

چگونه دوستان خود را به آکادمی یاسان دعوت کنیم؟

1. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد یاس‌نت شوید و در پنل اولیاء کدتخفیف معرفی اختصاصی خودتون را دریافت کنید.

2. کد معرفی خودتان را برای دوستانتان ارسال کنید تا اولین ثبت نام در دوره اصلی (غیر رایگان) را با 20% تخفیف انجام بدهند.

3. به طور نامحدود و با معرفی هر نفر و بعد از اولین پرداخت دوستتان، 20% تخفیف برای ثبت نام بعدی خودتان هدیه بگیرید.

4. در صورت معرفی و ثبت نام نهایی بیش از 4 نفر و گذشتن شما از 80% تخفیف در طول یک دوره آموزشی، اعتبار اضافه شده به حساب شما بیش از این مقدار به صورت تخفیف در دوره‌های آموزشی آینده شما لحاظ می‌شود.

5. برای گرفتن کدتخفیف معرفی باید عضو کلوب کندویسی باشید و قبلاً حداقل یک بار در دوره‌های آموزشی اصلی (غیر رایگان) ثبت نام کرده باشید.

6. هر معرفی موفق شما (نهایی شدن ثبت نام فرد معرفی شده) یک تخفیف برای شما است و با معرفی بیشتر تخفیف بیشتری کسب می‌کنید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا