مقالات

اپلیکیشن Google Family Link برای کنترل گوشی اندروید فرزندان

به خانواده‌تان کمک کنید عادات دیجیتالی سالمی را ایجاد کنند:

فرزندتان چه کودک باشد و چه نوجوان، برنامه Family Link این امکان را به شما می‌دهد که با تنظیم قوانین پایه دیجیتال، او را درحین یادگیری و بازی و کاوش در فضای مجازی هدایت کنید.

اگر شما قبلاً یک حساب کاربری گوگل برای فرزند خود ساخته‌اید، احتمالاً می‌دانید که گوگل حداقل سن لازم برای این کار را ۱۳ سال تعیین کرده است. در اینجا شما با دو موضوع مواجه هستید: یا سن آن‌ها را بیشتر از سن واقعی‌شان در گوگل وارد کرده‌اید، یا اینکه به او گفته‌اید نمی‌تواند حساب کاربری شخصی برای خود داشته باشد.

در اینجا اپلیکیشن Google Family Link را به شما معرفی می‌کنیم. فمیلی لینک، یک برنامه اندرویدی بوده که به والدین این امکان را می‌دهد تا برای فرزندان زیر ۱۳ سال خود یک حساب کاربری گوگل ایجاد کرده و آن را به گوگل اکانت یا حساب کاربری خود وصل کنند.

شما می‌توانید تمام بخش‌های اکانت فرزند خود را از این طریق مدیریت کرده و موافقت کنید تا برخی از برنامه‌ها و ابزارها در گوشی فرزند شما نصب شود. همچنین می‌توانید تعیین کنید که فرزندتان اجازه دارد چه اپلیکیشن‌هایی را دانلود کند و می‌توانید ببینید فرزندتان چه مدت زمان از آن‌ها استفاده کرده است و… . در مجموع اپلیکیشن بسیار جالبی است و به والدین توصیه می‌کنیم که از این اپلیکیشن غافل نشوند!

اپلیکیشن google family link

 

فرزندتان را به‌سمت محتوای مناسب هدایت کنید و فعالیت‌هایش را مشاهده کنید:

مدت تماشای صفحه برای همه چیز یکسان نیست. با گزارش‌های فعالیت، که مدت‌زمان استفادهٔ فرزندتان را از برنامه‌های دلخواهش نشان می‌دهد، به فرزندتان کمک کنید درباره کارهایی که در دستگاهش انجام می‌دهد تصمیمات درستی بگیرد.

اپلیکیشن Google Family Link

مدت تماشای صفحه را کنترل کنید:

این شما هستید که درباره مدت زمان مناسب برای تماشای صفحه تصمیم می‌گیرید. اپلیکیشن  Google Family Link این امکان را به شما می‌دهد که محدودیت‌های زمانی و زمان خواب را برای دستگاه فرزندتان تنظیم کنید تا کمکش کنید تعادلی مناسب ایجاد کند.

اپلیکیشن Google Family Link
اپلیکیشن Google Family Link

ببینید فرزندتان کجاست:

اینکه بتوانید فرزندتان را در حین حرکت پیدا کنید، ویژگی مفیدی است. تا وقتی فرزندتان دستگاهش را همراه داشته باشد، می‌توانید با Family Link موقعیت مکانی‌اش را پیدا کنید.

برای دانلود و آموزش نرم افزار Google Family Link اینجا کلیک کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا