مطالب آموزش برنامه نویسی کودکانمقالات

بهترین کلاس های برنامه نویسی در تهران برای کودکان و نوجوانان

اگر جزء افرادی هستید که در به در به دنبال بهترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران می‌گردید تا استارت یادگیری یک تخصص سرنوشت ساز را بزنید، جای خوبی آمده اید. این جا بهشت شماست!

برنامه نویسی از آن دسته تخصص هایی است که تسلط بر آن بدون بهره مندی از دانش اساتید مجرب تقریبا غیر ممکن است. نه این که فکر کنید به تنهایی قادر به یادگیری این علم بی انتها نیستید. نه، خودتان هم می توانید آستین همت بالا بزنید و گام در مسیر پر فراز و نشیب برنامه نویسی بگذارید. اما شک نداشته باشید که دیر یا زود جای خالی یک استاد کاردان را در کنار خود احساس خواهید کرد. کسی که شانه به شانه شما بیاید و برای پیشرفتتان از جان مایه بگذارد. آن ها که خودشان به تنهایی تلاش کرده و به نتیجه ایده آل دست نیافته اند، به خوبی این قضیه را درک می کنند. البته این مسئله برای کسانی که تلاش کرده اند و دست بر قضا تلاششان هم مثمر ثمر واقع شده است، قابل درک است. می دانید چرا؟!

برنامه نویسی یکی از پر مخاطب ترین مشاغل در دنیای امروز است. شما و امثال شما مشتاق یادگیری علم برنامه نویسی هستید تا بتوانید از این راه کسب درآمد کرده و با درآمد باورنکردنی اش زندگیتان را از این رو به آن رو کنید. حتی اگر تمام زبان‌های برنامه‌نویسی را از بَر باشید و چشم بسته کد بنویسید و اجرا کنید، اما یک مدرک معتبر نداشته باشید که ثابت کنید این کاره‌اید، بی‌فایده است. یک آموزشگاه برنامه نویسی مدرکی معتبر در اختیارتان قرار می دهد که با در دست داشتن آن، می‌توانید توانایی های اعجاب انگیزتان را به عالم و آدم ثابت کنید. پس شرکت در کلاس‌های برنامه نویسی برای یک برنامه نویس از نان شب هم واجب‌تر است.

ویژگی های بهترین کلاس برنامه نویسی در تهران

چیزی که فَت و فراوان است، آموزشگاه برنامه نویسی در تهران است. اما یک آموزشگاه برنامه نویسی خوب و سطح بالا با یک آموزشگاه نه چندان حرفه ای زمین تا آسمان تفاوت دارد. اگر رویای تبدیل شدن به یک برنامه نویس کاربلد را در سر می پرورانید و دوست دارید در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشید، به شرکت در کلاس های آموزشی هر آموزشگاهی بسنده نکنید. نخست سبک و سنگین کرده و سپس تصمیم نهایی را اخذ کنید. آموزشگاه انتخابی شما سکوی پرتابتان به سوی موفقیت های بزرگ است. لطفا سکوی بلندتر را انتخاب کنید!

شاید بگویید خُب از کجا باید بدانم یک آموزشگاه مناسب است یا نه؟ اصلا بهترین کلاس های برنامه نویسی چه ویژگی هایی دارند که به موجب آن از رقبایشان متمایز می شوند؟! پیدا کردن یک آکادمی ممتاز بین المللی برای آموزش برنامه نویسی به کودکان کار سختی نیست، زیرا آکادمی مشهور Byju’s سطح خود را از دیگر رقبای خود جدا کرده و با خیالی راحت می‌توان این آکادمی را بهترین آکادمی برنامه نویسی دنیا دانست. اما در بین آکادمی های فارسی زبان کدام یک توانسته کیفیتی در حد نمونه های بین المللی خود ارائه کند و با الگوگیری از آنها به بهترین ترکیب از آموزش برنامه نویسی برسد؟

برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران برای آموزش از اساتید مجرب، برجسته و حرفه ای بهره می گیرد. شما زمانی می توانید به یک برنامه نویس تمام عیار تبدیل شوید که زیر نظر یک استاد تمام عیار آموزش دیده باشید. اگرچه یک استاد خوب همه ماجرا نیست، اما حقیقتا بخش مهمی از ماجراست. مخصوصا وقتی صحبت از آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان می‌شود، یک استاد مجرب می‌تواند حداکثر انرژی آنها را در راستای یادگیری برنامه نویسی به کار گیرد. بنابراین با انتخاب یک آموزشگاه سطح بالا و بهره مندی از تجارب و تخصص یک استاد کاردان ماجرا را ختم به خیر کنید! 

محیط آموزشی مناسب

برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران، محیط آموزشی مناسبی را برای کارآموزان مهیا ساخته و بدین ترتیب بازدهی آن ها را به حد اعلا می رساند! پس از تناسب محیط آموزشی غافل نشوید که حسابی ضرر می کنید.

ابزارهای به روز

برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران، جدیدترین ابزارها و تکنولوژی های کمک آموزشی را به کار گرفته و بدین صورت گامی مهم در راستای افزایش بهره وری کارآموزان بر می‌دارد. این آموزشگاه باید از به روزترین متدهای آموزشی مورد استفاده در برترین آموزشگاه های جهان استفاده کند.

کلاس آموزش برنامه نویسی در تهران برای کودکان و نوجوانان در آکادمی یاسان

ارائه مدرک معتبر

برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران با ارائه مدرک معتبر پایان دوره آموزشی به کارآموزان زمینه ورود آن‌ها به بازار کار را فراهم می‌سازد. با در دست داشتن یک مدرک معتبر برای خودتان اعتبار بخرید!

برنامه مناسب کلاس ها

برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران زمانبندی مناسبی برای کلاس‌ها در نظر گرفته و با برگزاری کلاس‌های آنلاین از رقبای سر سخت پیشی می گیرد. اگر آموزشگاهی پیدا کردید که قادر به برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین نیست، دور آن را یک خط قرمز پر رنگ بکشید!

بهترین کلاس برنامه نویسی آنلاین

اگر به دنبال برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران می گردید که کلاس های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار کند، باید بدانید که گزینه های چندانی پیش رو ندارید. اگرچه بسیاری از آموزشگاه های فعال در تهران آموزشگاه هایی قَدَر و حرفه ای هستند، اما تعداد کمی از آن‌ها از برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین پشتیبانی می کنند. این یک پوئن منفی برای آن ها است!

آموزشگاه یاسان یکی از سرشناس‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های برنامه نویسی در تهران است که ضمن برگزاری حضوری کلاس‌ها در زمانبندی مناسب، از برگزاری آنلاین آن ها نیز پشتیبانی می کند. یاسان در سال 94 با شروع آموزش های خود در مدارس، به اولین آکادمی آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان تبدیل شد و همواره در این زمینه در میان آکادمی های فارسی زبان پیشتاز بوده است. در حال حاضر بیش از 2200 دانش آموز فارسی زبان در سراسر جهان در کلاس های آنلاین آکادمی یاسان شرکت می‌کنند.

چرا کلاس برنامه نویسی آنلاین بهتر است؟

هیچ کس دوست ندارد ساعت ها شال و کلاه کند، دردسرهای ترافیک و شلوغی را به جان خریده، از این سر شهر تا آن سر شهر برود و دقایقی را در کلاس سپری کند. اصلا از هزینه رفت و آمد و هزار و یک دردسری که تا رسیدن به مقصد می پیمایید، فاکتور بگیرید. تکلیف وقت گرانبهایی که صرف این کار می کنید، چه می شود؟

فکر کنید که شرایطی پیش آمده و قصد رفتن به یک مسافرت چند روزه داخل یا خارج از کشور را دارید. خُب با این اوصاف تکلیف کلاس هایتان چه می شود؟

کنسل می کنید؟

خودتان آن جلسات را جبران می کنید؟

از استاد گرانقدرتان می خواهید که به خاطر شما کلاس را تعطیل کند تا شما به مسافرتتان برسید؟

هیچ یک از این کارها شدنی نیست. اگر آموزشگاهتان از برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین پشتیبانی نمی کند، باید مسافرت و خوش گذرانی و این چیزها را ببوسید و کنار بگذارید. سر یک ساعت مشخص در سرمای استخوان سوز زمستان یا گرمای سرسام آور تابستان راهی کلاس شوید و ساعت ها از وقتتان را در تاکسی و مترو به بطالت بگذارانید. این در حالی است که با پشتیبانی آنلاین می توانید همان طور که روی کاناپه لم داده اید و قهوه تلخ نوش جان می کنید، از هر نقطه دنیا در کلاس ها شرکت کنید! فوق العاده است. نه؟!

یکی دیگر از مزیت های برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین، بهره مندی از حضور قشرهای مختلف با فرهنگ های گوناگون و گسترش روابط با افرادی از سراسر جهان است.

بهترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران

بهترین کلاس برنامه نویسی برای کودکان

اگر جزء آن دسته از والدینی هستید که آینده کودکتان را با یادگیری برنامه نویسی تضمین شده می دانید، شما را بابت آینده نگری تان تحسین می کنیم. تا این جای مسیر را خوب آمده اید. حال وقت آن فرا رسیده که یک آموزشگاه خوب و همه چیز تمام پیدا کنید. آموزشگاهی برنامه نویسی در تهران که از اساتید حرفه ای و مجرب بهره برده، از برترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده و در نهایت یک مدرک معتبر در اختیار کودک شما قرار می دهد. مدرکی که با در دست داشتن آن آینده فرزند شما درخشان خواهد بود.

یاسان برترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران است. این آکادمی از ساده ترین زبان های برنامه نویسی مانند اسکرچ گرفته تا پرکاربردترین آنها مانند پایتون را به کودکان آموزش می‌دهد؛ روند و ترتیب یادگیری زبان های برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان مطابق نظر برجسته ترین متخصصان و آکادمی های بین المللی برنامه نویسی برنامه ریزی شده است. اگر در به در به دنبال بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی در تهران هستید، پیشنهاد طلایی ما به شما یاسان است. یادگیری آسان برنامه نویسی را با یاسان، بهترین آموزشگاه برنامه نویسی تهران تجربه کنید. ضمنا این کلاس برنامه نویسی در تهران به صورت آنلاین نیز برگزار می شود. پس فرقی نمی کند در تهران زندگی می کنید یا اصفهان، مشهدی هستید یا کرمانشاهی. اصلا در ایران به سر می برید یا از وطن دورید. در هر صورت قلب یاسان برای شما می تپد. یاسانی شوید تا برترین باشید! برای آشنایی دقیق با آکادمی یاسان و ثبت نام در جلسه رایگان از این صفحه اقدام کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا