دانلودهابازی ویندوز

دانلود Kodu Game Lab نرم افزار ساخت بازی

Kodu یک زبان برنامه نویسی بصری جدید است که به طور خاص برای ساخت بازی‌های ویدیویی سه بعدی طراحی شده است. محیط برنامه نویسی روی Xbox اجرا می‌شود و این امکان را می‌دهد تا طراحی سریع را با استفاده از کنترلر بازی برای ورودی، انجام دهید. این نرم افزار برای دسترسی آسان کودکان طراحی شده و ابزاری سرگرم کننده برای تمامی سنین است.

هسته اصلی پروژه Kodu برنامه نویسی رابط کاربری است. زبان این نرم افزار ساده و کاملاً مبتنی بر نماد هاست بنابراین این نرم افزار ساخت بازی به کودکان امکان را می‌دهد که بدون داشتن هرگونه دانش برنامه نویسی بازی‌های دلخواه خود را روی PC و Xbox ایجاد کنند.

KODU

معمولا بعد از ساخت بازی‌های ۲ بعدی با نرم افزار اسکرچ بچه‌ها لحظه شماری می‌کنند برای ساخت بازی‌های گرافیکی‌تر و حتی ۳ بعدی.

نرم افزار kodu راه حل مناسبی برای رفع این نیاز کودکان هست. در این نرم افزار که حتی بزرگسالان رو هم به خود جذب می‌کند؛ کودکان با اسپرایت‌های سه بعدی و آماده‌ی این نرم افزار می‌توانند سناریوهای مختلفی برای بازی‌های خود طراحی کنند.

پیشنهاد مطالعه Unity (یونیتی)

Kodu: نرم افزار ساخت بازی برای کودکان

kodu ابزارهای بسیار مناسبی را برای طراحی زمین بازی به مخاطب ارائه می‌دهد که با آن می‌شود زمین های بسیار زیبای آبی و خاکی ایجاد کرد.

در نهایت می‌توان گفت که در نرم افزار کدو بچه‌ها می‌توانند حس یک بازی ساز حرفه‌ای را هرچند محدود تجربه کنند و خود را با آن ارائه دهند که این امر باعث ایجاد انگیزه برای یادگیری بهتر و بیشتر در زمینه بازی سازی و برنامه نویسی می‌شود.

راستی اگر سیستم شما نرم افزار کدو را با تاخیر و پرش یا به اصطلاح لگ اجرا می‌کند نگران نباشید و آن را پاک نکنید چون در تنظیمات این بازی می‌توانید تمام انیمیشن‌ها و افکت‌های اضافی که در هنگام ساخت بازی اجرا می‌شوند را غیر فعال کنید.

ویژگی نرم افزار ساخت بازی Microsoft Kodu Game Lab

– یک زبان سطح بالا با ترکیب کردن انواع جلوه‌های دنیای واقعی از اشکال گرفته تا رنگ‌ها

– امکان استفاده از Xbox 360 Game Controller به عنوان وروردی

– امکان اجرای بازی‌ها در PC و ایکس باکس ۳۶۰

– ویرایشگر تعاملی حرفه‌ای

– امکانات گسترده در ساخت سطوح بازی

– دارا بودن ۲۰ کاراکتر مختلف با توانایی‌های مختلف

اگر می‌خواهید تجربه ساخت بازی را داشته باشید می‌توانید آخرین نسخه این نرم افزار را اینجا دانلود کنید:

نرم افزار ساخت بازی kodu
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا